Nemáte žádnou zkušenost se zakládáním společnosti s ručením omezeným a děsí Vás představa dlouhých hodin strávených studiem právních předpisů, které se týkají dané problematiky? V případě, že si chcete ušetřit čas i starosti se spojené se zakládáním společnosti spojené, můžete využít našich služeb, kde Vám rádi se vším poradíme a založíme s.r.o. individuálně na míru.

Zakládání společností v České republice je spojeno s řadou nelehkých byrokratických úkonů, a proto je snadnější obrátit se na specializovanou společnost yourfirm.cz, která má se zakládáním bohaté zkušenosti.

yourfirm.cz se nezaměřuje pouze na zakládání s.r.o., ale její specializací je i zakládání akciových společností. Budete se moci soustředit pouze na Vaše podnikání, naše společnost za Vás zařídí veškeré úřednické formality a ochrání Vás od nástrah, které by mohly znepříjemnit či pozdržet začátek podnikání. Pokud uvažujete o založení společnosti s.r.o. či jiné obchodní společnosti, tak se neváhejte na nás obrátit na nezávaznou konzultaci. Můžete rovněž využít naší bezplatné linky: 800 667 777 či emailového kontaktu: info@yourfirm.cz. Obraťte se na yourfirm.cz a ušetřete tak svůj čas i peníze.

Zpět na slovník