Naše společnost vám nabízí zřízení virtuálního sídla jak pro vaši již založenou a fungující společnost, tak pro naše nově připravené ready-made společnosti, a to za obzvláště výhodných podmínek. Můžete také využít našich služeb při zakládání společností na míru. Virtuální kancelář je samozřejmě vhodná i pro OSVČ.

Vybrat si můžete se čtyř adres v různých částech Prahy a v různých cenových hladinách. Záleží jen na vás, zda zvolíte vysoce prestižní virtuální sídlo na Praze 1, či upřednostníte finančně dostupnější, ale stále velmi zajímavé adresy v jiných městských částech.

K virtuálnímu sídlu samozřejmě patří i péče o vaši korespondenci, vyřizování telefonních hovorů a další administrativní služby, jako je správa datové schránky.

Pokud potřebujete využít konferenční místnost, naše zasedací místnost až pro 6 osob je vám k dispozici a další služby virtuální kanceláře.

Našim klientům nabízíme také služby z oblasti účetnictví, ať se jedná o konzultace či přímo zpracovávání vaší agendy a daňových přiznání. Věnujeme se také agendě z oblasti mzdového účetnictví.

Poskytujeme také právní služby zajišťované ADVOKÁTY – díky tomu se můžete na naše služby plně spolehnout a důvěřovat jejich odborné kvalitě.

Pro bližší informace o našich službách nás neváhejte kontaktovat.

Zpět na slovník